Pokaz oraz bieg kontrolny Supermoto podczas ExtremeMoto 2010

Już 26-27 czerwca podczas ExtremeMoto 2010 (http://extrememoto.pl) na warszawskim Bemowie odbędą się pokazy oraz biegi kontrolne Supermoto.

Gorąco zapraszamy zarówno amatorów jak i doświadczonych zawodników. Formuła tegoroczna będzie nieco odmienna od wcześniejszej. Zapewniamy hektolitry adrenaliny, mnogość doznań, ciekawą i wymagającą trasę. W zależności od frekwencji, przewidujemy podział na grupę amatorów oraz „licencje”. Dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody o wartości kilku tysięcy złotych. Zgłoszenia w formie załączonego dokumentu należy wysyłać na adres sabathius@scigacz.pl. Cena startów to 0  (zero) złotych dla osób które wyślą zgłoszenie do 22.06.2010 21.06.2010 do godziny 10:00 oraz 50zł dla innych.

Osoby, które wysłały zgłoszenie przed 22.06.2010 będą widniały na liście na bramie wjazdowej, otrzymają opaskę (oraz identyfikator) dla siebie i dwóch mechaników. Pokazy kwalifikacyjne będą przybierały postać podobną do Superpole, czyli jedna osoba na torze której przejazd jest punktowany. Obowiązują badania lekarskie. Akceptowalna forma to książeczka sportowa podbita przez LEKARZA SPORTOWEGO, lub zaświadczenie o dopuszczeniu do startu od LEKARZA SPORTOWEGO. Badanie techniczne motocykli będzie przeprowadzone na miejscu. Obowiązują opony drogowe lub wyścigowe oraz motocykl w specyfikacji Supermoto. Każdy ze startujących powinien posiadać trzy komplety numerów startowych (przód i boki motocykla) zgodne z kartą zgłoszeniową.

Zarówno sobota jak i niedziela rozpocznie się od treningów wolnych, po których nastąpią biegi Superpole. Po południu każdego dnia rozegrane zostaną wspólne pokazy/biegi kontrolne. Każdy z dni punktowany jest osobno, jednak główne nagrody będą przyznawane w zależności od sumy punktów z obydwu dni.  Gorąco zapraszamy.

Wzory zgłoszeń są dostępne pod adresami DOC lub PDF.

Harmonogram pokazów PDF.

Więcej informacji można uzyskać pod e-mailem sabathius@scigacz.pl.

 • Bart03

  Strasznie żałuje ale nie będzie mnie na Extreme Moto ani na rundzie w Koszalinie lecę szybciej na wakacje ;/ ;)

 • MuSK_SM

  i znowu termin nie pasuje:/

 • Sabathius

  Ze względów formalnych nie możemy nazwać tego zawodami ani wyścigami, ale z Waszej (zawodników) strony wyglądać będzie to dokładnie tak samo jak każda inna runda.

 • Sabathius

  Prośba o jak najszybsze zgłaszanie się.
  Ostateczny termin DARMOWEJ rejestracji to poniedziałek rano. Musieliśmy neistety go przesunąć z wtorku ze względów od nas niezależnych.
  Osoby które zgłoszą się poźniej, poza 50zł, NIE BEDĄ wpisane na bramie i otrzymanie przez nich wejściówki może być utrudnione.

 • Sabathius

  Dla grupy bez licencji: Przypominam o konieczności zrobienia badań lekarskich. Namiary na lekarza http://forum.supermoto.pl/post26089.html#p26089

QR Code Business Card