Treningi Supermoto w Warszawie nabierają rozpędu

Na terenie lotniska Bemowo, już od jakiegoś czasu odbywają się treningi dla wszystkich fanów Supermoto. Zarówno całkowici amatorzy jak i ci bardziej doświadczeni mają szansę podszkolić swe umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora sportów motocyklowych, Artura Wajdy.

Do tej pory treningi odbywały się w środy od godziny 17. Jednak ze względu na rosnącą frekwencję  i prośby uczestników, teren lotniska został oddany do dyspozycji wszystkim chętnym także w weekendy. W tę niedzielę miał miejsce pierwszy weekendowy trening. Przy pięknej, bezchmurnej pogodzie wszyscy zgromadzeni mieli możliwość podszkolić zarówno elementy techniczne takie jak hamowania, płynne zakręty, jazdę w terenie, jak i uczestniczyć w kilku sesjach wyścigowych. Do dyspozycji trenujących oddany był zarówno teren betonowo-asfaltowy jak i część offroadowa z hopkami oraz wysokimi bandami.

Wszystkich chętnych, którzy wyznają zasadę, że lepiej ścigać się i szlifować swoje umiejętności na torze a nie ulicy, zapraszamy na teren lotniska Bemowo.

Treningi odbywają się w:
–        środy 17.30-21.00
–        soboty lub niedziele 17.30-21.00

Koszt treningu wynosi 50zł.

Osoby zainteresowane udziałem w treningach prosimy o kontakt emailowy (sabathius@scigacz.pl) lub korzystanie z FORUM.

  • Bart03

    Prawie tak jak we Wrocku… też nabierają rozpędu heeh (już nie długo jakieś urlopy/wakacje wiec coś zaczniemy działać)

  • Adrian

    Poranna gimnastyka…zawodowy teren prawie jak urlop :P

QR Code Business Card